O mnie

Jestem magistrem psychologii o specjalności klinicznej i zdrowia, od 8 lat psychoterapeutą i 10 pedagogiem. W tym okresie pracowałam w różnych miejscach, od specjalistycznych ośrodków jak Wojewódzki Ośrodek Psychoterapii Uzależnień, przez Poradnie Psychoterapeutyczne, Punkty Konsultacyjne, Centra Integracji Społecznej, MOPS, GOPS i wszelkie inne miejsca, w których udzielana jest pomoc psychologiczna.

Doświadczenie zdobyte w pracy z zespołem klinicznym oraz kontakt z różnorodnymi problemami jakie dotykają ludzi, pozwoliły mi zdobyć kompetencje niezbędne do otworzenia własnego gabinetu diagnozy psychologicznej i psychoterapii. Gabinet prowadzę od 3 lat, w tym czasie pracując jednocześnie w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli, jako biegły sądowy czy pisząc książki i artykuły na temat psychoterapii.

Jestem pasjonatem nauki dlatego zajmuje się publikacją i popularyzowaniem wiedzy na temat zdrowia psychicznego. Swoje zamiłowanie rozwijam w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Szczecińskim, jednocześnie doskonaląc mój warsztat terapeutyczny przy WTTS.

Szczególnie specjalizuje się w tematyce związanej z cyberpsychologią oraz specyfiką uzależnień behawioralnych od aktywności realizowanych w sieci. Przez dłuższy czas pełniłam funkcję Przewodniczącej Koła Naukowego Cyberspsychologii oraz redaktora naczelnego pierwszej strony popularyzującej wiedzę na ten temat.

Prywatnie jestem fanką historii i antropologii, która wolny czas spędza na łonie natury. Jako fetyszysta wolności, w relacji z drugim człowiekiem szczególnie cenię sobie szacunek i tolerancję dla wszelkich praw człowieka.