O mnie

Joanna Flis

Moja zawodowa historia, chociaż bogata, jest bardzo konsekwentna. Od zawsze chciałam poznać naturę Człowieka, z różnych perspektyw, bo świat społeczny to najbardziej fascynujące zjawisko, którego nie da się opisać używając jednej kategorii. Ta wewnętrzna motywacja, zaprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem dziś i z którego chętnie dziele się tym, czym podzielili się ze mną inni: wykładowcy, mentorzy, przewodnicy duchowi, pacjenci, w końcu moi bliscy i ja sama.

Zostałam psychologiem, pedagogiem, psychoterapeutą, neuroterapeutą,  szkoleniowcem i mówcą, aby  ostatecznie stać się naukowcem.

Spędziłam tysiące godzin w gabinecie terapeutycznym prowadząc terapię i setki na sali wykładowej, aby w końcu na mojej drodze spotkać Was, ludzi którzy poszukują odpowiedzi na te same pytania, które stawiam sobie codziennie: Czym jest szczęście? Jak być dobrym dla siebie i innych? Jak się rozwijać? Jak radzić sobie z wyzwaniami i ciemną stroną świata? Odpowiedziami, choć nie idealnymi, dziele się z Wami od jakiegoś czau publicznie popularyzując wiedzę z zakresu psychologii, co nadaje ostateczny sens całej podróży w jaką wyruszyłam będąc jeszcze dzieckiem.

10

lat pracy w zawodzie psychoterapeuty

13000

sesji terapeutycznych

120

szkoleń

1000000

napisanych słów

Uprawnienia:

  • Doktorantka na Uniwersytecie Szczecińskim,
  • Psycholog – specjalność kliniczna i zdrowia,
  • Pedagog – pedagogika prewencji patologii społecznej, pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika zdrowia,
  • Certyfikowany psychoterapeuta uzależnień i współuzależnienia (PARPA),
  • Psychoterapeuta systemowy w trakcie procesu certyfikacji,
  • WTTS Neuroterapeuta ISNR.

Moje publikacje:

współuzależnieni
wsparcie
teczka
seksualnosc